عشق معنوی3

Hostality is our tradition

ظالم کیست؟
نویسنده : محمد هادی - ساعت ٢:٥۱ ‎ق.ظ روز سه‌شنبه ۱۳ امرداد ۱۳۸۸

سلام من همینجا اعلام می کنم نه برای اینکه ریا بشه بلکه برای تو که بدونی هر کاری می کنم و نفس می کشم هر کاری از خدا می خوام غیر رضای او نباشه و کارای من برای خدا است به خاطره اول خدا بعد خدا آخر خدا اما تو چی ؟ دور از جون هر کاری می کنی به خاطر هوس و شهوت رانی است اگه غیر از اینه چرا نمی گی ؟ غیر از اینه که یک ارزن به خاطر خدا جابجا نمی کنی و دریغ از هیچ کار ؟ فقط بلدی بشینی تو خونه پای اینترنت یا رو حساب نعشگی یا رو حساب بی حالی چرت و پرت بنویسی واقعا من تعجب می کنم من بی چیز با این همه بیکاریم وقت نمی کنم مطالب شما رو بخونم چه برسه بنویسم از همتون هم تایپم تند تره و بیشتر با اینترنت کار کردم تعریف از خود نباشه ولی دقت کنید کی به کی آپدیت می کنم! مثل من نباشید و دو رکعت نماز  شکر بخونید بابا مگه قراره همیشه عمر کنید؟

می خوای باور کن می خوای باور نکن اهمیت نداره برای من که دروغ نمی گم و اجباری هم ندارم که :شنیدم یک بسیجی را منافقین به اسم طرفداران یکی از نامزدا در یک سطل آشغال زنده سوزاندند ظالم تر ها کدامند؟ شنیدم بسیجی را که مخالفت با دزدیدن سلاح از پایگاه شده را زنده زنده در اتاق سوزاندند وای اگر رهبرم حکم جهادم دهد همتون رو در سطل آشغال می سوزونم ولی تا اون موقع هر چی می خواهید بگید و هر کاری می خواهید بکنید ایراد نداره و درد و بلاتون بخوره تو سرم////...

salam.ma zalemim are?omidvaram balaee ke sare bachehaya ma umad sare tak take amsale to biad.omidvaram tu ghiamatam nabinamet vahshi

نویسنده: احسان

[ehsan2365@gmail.com][http://www.adat.blogsky.com]

پاسخ

:  

سلام

با من تکرار کن خودم کردم که لعنت بر خودم باد.

اگه تهدید به مرگ کرده بودند تو رو که اگه نریزید تو خیابون فلان می کنیم مثلا یه چیزی همچین حرف می زنی که انگار دست و پات رو بستند و گفتند برو تو خیابون تظاهرات کن تا بمیری مگه من جوون نیستم آقای احساساتی ؟ تجربه باشه که به خدا بپردازی به جای اغتشاش اونم بیرون از خونه خودتون این رو نمی گی که من و اونایی که ناراحتی اعصاب دارند و قلبی صد بار از سرو صدا مردند و زنده شدند و اونایی که در بیمارستان بیمار بودند و از بین رفتند و بسیجی ها و افرادی که به خاطر اغتشاش شما به دست خودتون  مردند و زنده سوزانده شدند؟ نمی دونم شاید به خاطر اینکه ریش داشتند قاتلان واقعی اغتشاشگرانند و بس.

و...و...و... اگه حق با منه خدا بزنه تو کمر تو اگر هم حق با تو است خدا بزنه تو کمر من یا جفتمون عاقل شیم.

اگه دروغ می گی خدا لعنت کنه تو و پدرو مادرو همسر و بچه و همه دوستانت رو اگه هم نمی گی خدا من رو لعنت کنه با همه اقوامی که اعلام کردم.

سلام چهار تا نامزد از فیلتر شورای نگهبان جمهوری اسلامی ایران گذر کردند و همه آنها محترم هستند من اینجا با شما مخالفت می کنم و جایی اگر به نامزدی که خودم هم انتخاب نکردم و رای شما بوده بی احترامی شود باز هم مخالفت خود را واضح اعلام می کنم و اجازه غیبت نمی دهم پس هر شخصی به شخصی دیگر حتی کافری که وجود خدا را انکار می کند بی احترامی نکند و درباره آن غیر حضورش حرف بزند غیبت که گناه کبیره است و مجازاتی سخت دارد و در حضورش تندی کند بدتر و اگر بی احترامی کند روی هر حساب حسی و غیر منطقی خود نیز کافر و منافقی است از خدا بی خبر که از ریشه دشمنی خود را به پشتوانه شیاطین و سروری ابلیس که بدخاه اصل انسانیت است ما هم با مخالفت فرقه ای به او یاری می رسانیم و حتما مجازات خواهیم شد و بدان که من با سیاست رفیق نیستم و خود نیز خالی از بی گناهی ام پس بیایید به حکمت الهی احترام بگذاریم به جای مخالفت با صلاح پروردگار یگانه که موقعی که ما به خواب می رویم او هوشیار است و به همه چیز تسلط دارد و خوب بدانیم که از منظر خویش ارزنی ارزش نداریم و باید با دو گوش و چشم شنوا شویم و بینا اما با یک زبان سخن بگوییم .خدایا ما را از این منظر روشن فرما آمین یا رب العالمین . یامولاعلی مددی مولا۱۲۱۳۰ وسلام خداوند نگهدار شما.راستی وحشی تویی که حیوون خدا رو می خوری نه من که حیوون خدا رو نمی خورم.


comment نظرات ()