عشق معنوی3

Hostality is our tradition

بچه۳
نویسنده : محمد هادی - ساعت ۱:٥٧ ‎ب.ظ روز پنجشنبه ٢٢ آذر ۱۳۸٦

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام

بچه عشق است ، بچه راه انسان به سوی خدا را باز می کند ، بچه پاک است، بچه بازی می کند ، بچه ما را بازی می دهد، بچه ما را خوشحال می کند ، گاهی اوقات ما معنی این نعمت خدادادی را به خوبی نمی دانیم ، بچه را نباید کتک زد ، شاید بچه باید ما را کتک بزند تا خدا ما را کتک نزند، خدا بچه ها را دوست دارد، بچه ها خدا را دوست دارند، بچه عشق است.،.،.،.،

بچه باعث می شود انسان به اشتباهات خود پی ببرد، بچه با لباس زیبا خیلی دیدنی می شود،من بچه ندارم ! شما بچه دارید ؟ آیا اجازه می دهید من بچه شما را ببینم ؟ آیا من لیاقت دیدن بچه شما را دارم؟ آیا خدا به من اجازه می دهد قبل از اینکه بمیرم با بچه ای بازی کنم ؟! آیا بچه ای وجود دارد که به من علاقه مند شود ؟!

آیا من لیاقت بچه دار شدن را دارم ؟ این را خوب می دانم آرزو داشتم بچه ای دارا بودم ! اما حیف که ندارم و اگر شما دارید بدانید که روز به روز بزرگتر می شود و ما پیر تر و به امید آن بچه است که ما زنده می مانیم! بچه بچه بچه بچه یا بهتر است بگویم فرزند آن هم از نوع نیک صفت وای چه حالی میده آدم بچه خودش رو در بغل بگیره!

خدا لعنت کنه کسی رو که به بچه خیانت می کنه!بچه زیباست ، بچه پایکوبی می کند ، بچه به مدرسه می رود ، بچه با عشق می خورد و می آشامد ، بچه طعم واقعی زندگی را می چشد، نظر شما در مورد بچه چیست؟


comment نظرات ()