آسمان زیباست

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام عزیز

آسمان زیباست چه روز و چه شب :ماانسانهااکثره اوقات از دیدن یکدیگر خسته می شویم، از دیدن ساختمانهای تهران خسته می شویم وتنها جایی که برای چشمان ما خوبه آسمونه،وقتی هوا ابری باشه دیدنیه،وقتی هم ابری نباشه خورشید داره،تو شب هم ماه داره ، ستاره داره،تو زندگی ما ممکن موقعیتی پیش بیاد که امیده زندگی ما میشه ماه آسمون!

اگه آسمون نبود ما وقتی بالا رو نگاه می کردیم چی می دیدیم؟ لابد کلی اجنه می دیدیم، اونوقت با هر بار نگاه کردن به آسمون یه سکته می زدیم،اگه آسمون نبود انسان بایه دلتنگی زنده نمی موند ولی چون آسمون هست وقتی دل ما می گیره بهش نگاه می کنیم !
بیشتر ما دیدن ستاره ها رو ترجیح می دیم به دیدن خورشید خب زیاد هم فرقی نمی کنه،بعضی از ما سالها یادمون میره به آسمون نگاه کنیم اگه شما ازونا هستید همین الان برید به آسمان نگاه کنید و لذت ببرید !
بیایید به جای کاره ناشایست به آسمان نگاه کنیم و به بچه کوچولو هامون یاد بدیم که اگه یکی بهشون سیگار تعارف زد به آسمان نگاه کنند و جواب اون دوست بد رو رد کنند وپس از آن از اون دوست دوری کنند.

مواد مخدر هیچ کی رو نمی شناسه ولی آسمون همه رو می شناسه چون همه زیره اونیم حتی فضا نوردا بالا سرشون آسمون دارن،فکر نمی کنم قشنگتر از آسمون چیزی داشته باشیم،بیایید به خورشید به ابرهای زیبا و شکل ساز و معنی دار و به ستاره های بی همتا و به ماه سلام کنیم.

بیایید نظرات خود را در مورد آسمان به یکدیگر بگیم تا آسمون از دست ما راضی باشه، بیایید آنقدر به ماه و آسمون نگاه کنیم تا قبل از اینکه حاجتمون رو بهش بگیم برامون برآورده کنه،می دونستید آسمون حاجت ما رو قبل از اینکه بهش بگیم اون به خدا میگه.

بیایید از آسمون مثل امام رضا هیچ وقت حتی یک بار خداحافظی نکنیم،بیایید پخش مستقیم حرم امام رضا را نگاه کنیم http://www.razavi.tv

بیایید تولد امام رضا رو به همدیگه تبریک بگیم تا امام رضا تولد ما رو به ما تبریک بگه،بیایید برای همدیگه موضوع تعیین کنیم، بیایید همدیگر را دوست بداریم، بیایید با انتقاد یکدیگر به اوج صفا و صمیمیت برسیم تا در کارهایمان موفق باشید،بیایید بزنید دره گوش من ولی به پدر و مادرتان احترام گذارید بیش از این مصده اوقات شریف نمی شم تا بعد یاعلی مدد.

F0023829.jpg

F0023828.jpg

CB035821.jpg

200544791-001.jpg

ks113741.jpg

ks120982.jpg

200470199-001.jpg

/ 0 نظر / 35 بازدید