بسم الله الرحمن الرحیم

سلام

لعنت خداوند بر جسم مادی منافقین

با این حال که دندان پیامبر را شکستند و خاکستر بر روی حضرت ریختند اما ایشان همیشه رحم و بخشش را بر دشمنان پیشه می کردند و به یاران آموزش می دادند آنوقت پسران همان رحم شدگان وجود خدا را انکار و به عقاید ما بی احترامی می کنند؛ و خبر از واقعه عاشورا ندارند؛ و فقط به دروغ می گویند ما قرآن را مطالعه کردیم . وای به حال آنهایی که به گمراهی خویش پا فشاری می کنند و همین سخنان بی خودشان که از فکر ابلیس در آمده هیزم اتاق سوزانشان در جهنم است.

(پیامبر می فرماید: شکم خود را گورستان(محل دفن) حیوانات نکنید.)

حال به نظر شما حتی اگر جنازه یک حیوان دیگر هم بخورید آن را در شکم خود دفن نکردید؟ شاید تعریف شما از گور این باشد که بی نهایت لاشه ای که می توانست سالها زندگی کند شکم شما را قبرستان نمی کند.

در حالی که چهل روز از  تصادف مرحوم علیرضا می گذرد منافقین شایعه پراکنی می کنند اینها فکر می کنند می توانند پاکدامنی دختران ما را به قارت ببرند خبر ندارند ما جان خود را سپر ناموسمان می کنیم.

185- اگر نیمی از انسانها چه مرد و چه زن نامشان مسلمان است اما عفت کامل پیشه نمی کنند به نادانان بگویید نیمی دیگر به پشتوانه پروردگار یگانه حجاب خود را محکم نگاه می دارند و این خداوند است که به وسیله انسانهای آسمانی کشور الهی را مدافع دین فرستاده مخصوص حضرت محمد ((ص)اللهم صل علی محمد و آل محمد) قرار می نهد تا بانوان بتوانند آزادانه هر طور که می خواهند حجاب کامل را در تمام زندگی درک کنند تا موجب و گرفتار نفس حرص و ارضا و سیری اماره شیاطین نشوند.

کشته و شهید شدن و جان کندن قاچاقچی مواد مخدر و ماموران نیروی انتظامی و موعتاد و بی سرپرست شدن کودکانشان که ممکن است آنان خود مولکول فساد شوند و همه نگفتی ها تقصیر نفر مصرف کننده مواد مخدر است زیرا اگر او تقاضا برای خرید نمی کرد ارزه هم کم می شد و به خودی خود وابستگی و قتل از بین می رفت.

سلام

یامولاعلی مددی مولا١٢١٣٠.

/ 4 نظر / 13 بازدید
وبلاگ طالع بيني

[لبخند] محمد هادی ک عزيز سلام طالع بيني اين ماه خود را که از نوشته هاي مردوک بزرگ ترجمه شده بخوان و نظرت را نيز برايم بنويس اگر دوست داشتي وبلاگ مرا به دوستان خود معرفي کن تا آنها نيز هر ماه از طالع خود با خبر شوند. به زودي بيشتر خواهم نوشت همچنين من به مباحث عرفاني و ماورايي و هيپنوتيزم هم علاقه مندم و شما مي توانيد علاوه بر اين ها در وبلاگ من موضوعات يوگا و انواع طالع بيني و تعبير خواب را ببينيد . از راز اهرام مصر و مرگ هاي عجيب تا تجربيات روحاني و رموز کهکشانها ... من در کنار ترجمه هايم از مردوک از اين ها هم خواهم نوشت ...راستي در صورت تمايل به تبادل لينک در خدمتم . . با تشکر موفق و پيروز باشي

داش آکل

بدجور دچار توهم شدي دوست عزيز! نميدونم كي هستي ولي ميشه فهميد از چه دسته اي هستي! دوران شما و دوران جاهليت مردمي كه به افكار متروك و مفسود شده ي شما توجهي نشون بده گذشت، مگر عده اي هم شان و هم منزلت خود شما! مردك بي خرد اين تو هستي كه سكس با دختر برات نهايت آمال و آرزوهاي دست نيافتني ات هست و فكر ميكني هركسي كه دنبال آزادي بود دنبال سكس با هر دختريه! البته حرف من بيجاست و انتظار جملاتي بهتر از اينها رو نبايد از شما و امثالهم داشت. بخند دوست عزيز. بخند كه عمر شما ها به آخرش داره ميرسه. رخصت داش آكــُل

بهروز

سلام وبت جالبه رفيق [گل][گل][گل]

بهروز

در ضمن غارت اينطوريه يا نه ؟