اسرائیل تروریست خداوند حجاب آرامش

بسم الله الرحمن الرحیم

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام حمله وحشیانه ماموران شیطان به کشتی بشر دوستانه و امدادی ماموران الهی امروز صبح باعث این شد که اسراییل یک قدم دیگر به خاموش شدن خود نزدیک شود.

دیگر در ایران و ترکه هیچ عاقلی به خود اجازه نمی دهد از اسراییل دفاع کند. و سلام.

مرگ بر آن قومی که خود را برتر از قومی میداند و بر این روی نابودی دگران را که از جنس خود است با بمب فسفری و هسته ای می خواهد حال آنکه همه انسان هستیم و یک روح در یک جسم.

مطلب دوم:

خواهران گل من نگذارید که وسیله ای شوید که زنان و مردان پاک فکر کنند شما باعث بدبینی در جامعه به هم تیپان خود هستید این کشور جمهوری اسلامی ایران است به خود اجازه ندهید که فرض کنید کنار ساحل در اروپا راه می روید و امنیت و آرامش چشمانی را بهم بزنید که دایم در حال خطا به خویش هستند.

آیا قبول ندارید که آرامش واقعی این است که از خدا جدا نشوید؟ مگر طعم سخن با خدا را نچشیده باشید.

این که می گویند زنان بی حجاب التماس می کنند نگاه مردان بی غیرت را بی دلیل نیست.

با پوششی کامل آرامش و آزادی را به مومنین مرد و زن در کشور خود برگردانید اگر هم نمی خواهید تشریف ببرید اروپا.

آیا شما دوست دارید آنانی که دوست دارند با نگاه کردن به حلال خود ارضای جنسی و با نگاه کردن به حجاب شما سر برگردانند راحت نگذارید؟آیا شما دوست دارید فردی را که دوستش دارید در هر کجا که باشد چشمان بی غیرت آن را خوراک نکند پس خود همان را که برای عزیزتان می خواهید با عمل نشان دهید اگر نه این دنیا که من تعبیر می کند به بهشت بی رحم دنیا مکافاتی است که همچو آینه اعمال ما را به خودمان باز می گرداند چون ما نمی خواهیم در قیامت آسوده نباشم. معذرت خواهی می کنم به خاطر آزردگی خاطر شماو سلام.

/ 4 نظر / 9 بازدید
حسین

سلام خوبی؟ شما میتونین هر پیامی که برای روز مادر دارین در قسمت نظرات بزارین تا به اسم خودتون تو صفحه ی اول قرار بدم.روز مادر نزدیکه ها پس عجله کنید...... سر بزن

آیدا پارس پور

سلام من هم برای کسانی متاسفم که دردهای جامعه رو نمی فهمند ... شایدم مرفه بی دردند !!! آره ما لایق این هستیم که گله گله روی هم سوار اتوبوس بشیم ... تازه 4تا 4تا هم بلیط بدیم رسانه مون از شدت ملی بودن این همه دیش رو کشونده روی پشت بوم ها کارگرها که سهله ... کارمندها روزی 2 ساعت کار مفید داشته باشن ؟!!! آره لیاقتمونه ... مگه آیه قرآن نیست که خداوند سرنوشت قومی رو عوض نمیکنه مگر این که خودشون بخوان؟ شاید قرآن خوندنتون هم اجاره ای هست؟!!! آیه ای چقدر میدید؟!!! دوست عزیز ... این ها درده ... چشمتون رو باز کنید و پرده تعصب رو کنار بزنید

آیدا پارس پور

سلام طوري حرف مي زنيد كه انگار اينجا زندگي نمي كنيد ... ما طرفدار بي حجابي و بي بندباري نيستيم ... ما طرفدار عدل و آزادي انديشه هستيم.... مي پرسيد آیا شده از شما با زور بلیط اتوبوس بگیرند؟ حتما تا به حال اتوبوس سوار نشديد تا ببينيد كه روي آن نوشته از دادن وجه نقد خودداري شود و اما اگر بليط نداشته باشي راننده اسكناس صد توماني رو به راحتي ميگيره ... اين هم يه جور بي بندوباري و هرج و مرج هست شما از بمبهاي شيميايي اسرائيل و آمريكا فقط حرف ميرني ... چرا از جوانان بي گناهي كه يك سال در زندان هاي سياسي ماندن و حكم اعدامشون صادر ميشه نميگيد؟ در كجاي اسلام نوشته اگر كسي اعتراض داشت حكمش اعدام!!!! چرا چشمتون رو روي جماعت بيشمار معترض كه خودجوش هستن ميبنديد و فقط تجمع هايي رو ميبينيد كه از طريق رسانه تبليغات كرده؟! من ميدونم كه بحث بي فايده ست ... فقط قبول كنيد دموكراسي و جمهوري اين نيست ... جواب اعتراض مردم باتوم و گاز نيست .... من قبول دارم جامعه به دو دسته مساوي تقسيم شده ... يك قشر شما و يك قشر ما ... اما متاسفانه قشر شما نميخوان ما رو ببينند و اسممون رو خس و خاشاك ميزارن ... درد اينجاست !!!

آیدا پارس پور

شما با احترام هر حرفي دلتون خواست زديد ... اگر نظراتتون رو تاييد نميكنم به خاطر شدت آزادي بيان هست شما آزادي كه دفاع كني ... اما من به محض اين كه اعتراض كنم اخطاريه صادر ميشه و وبلاگم فيلتر ميشه ... اين ها رو كه ديگه به چشم ديدم و شايعه نيست؟!! اندكي صبر سحر نزديك است !!! با آرزوي بصيرت و معرفت براي شما